Написать в Viber

Новости

Алкоголізм - одна з найстрашніших хвороб на Землі.

Алкоголізм - одна з найстрашніших хвороб на Землі.

Алкоголізм - одна з найстрашніших хвороб на Землі.Алкоголізм- важке захворювання, симптоми якого проявляються в постійній потребі в сп'янінні, розладі психічної діяльності, падінні працездатності , деградації особистості, соматичних і неврологічних порушеннях, втрати соціальних зв'язків.Симптоми алкоголізму.Прояв симптомів алкоголізму залежить від ..

Яблопект - для здоров'я, бадьорості і квітучого вигляду!

Яблопект - для здоров'я, бадьорості і квітучого вигляду!

З приходом весни наш організм потребує особливої ​​підтримки та піклування: потрібно позбутися від накопичених за зиму шлаків і токсинів, «очиститися» від наслідків перенесених простудних захворювань (і, з визнаних з ними, прийомів лікарських засобів, в тому числі - антибіотиків ) поповнити запас вітамінів. А звуки природи, що прокидається від сну ..

60 з плюсом і з Біолік

60 з плюсом і з Біолік

«Аритмія, тиск, болі в суглобах, дратівливість, швидка стомлюваність - класичний набір проблем для вашого віку. Так влаштоване життя - в організмі відбуваються вікові зміни і з цим нічого не можна вдіяти! Таблеток від старості не існує ... »На жаль, цю фразу з вуст лікарів дуже часто доводиться чути тим, кому« за шістдесят ». А адже ще так багато х..

Нагороди, патенти...

Нагороди, патенти...

«Біоліка» є однією з найбільш швидко українських компаній на ринку виробництва та продажу власних продуктів здоров'я і виступає гарантом стабільності, успішності, захищеності.Компанія створена в березні 1999 року в Харкові. Головною рушійною силою «Біоліки» є бажання істотно змінити ставлення українців до свого здоров'я, до того, що ми їмо і чим ми..

ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ВІРУСІВ?

ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ВІРУСІВ?

ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ВІРУСІВ?З настанням зими повсюдно поширюються вірусні інфекції. Вони легко передаються від людини до людини і можуть викликати респіраторні захворювання різного тягаря. Дороги передачі вірусів - воздушно-капельный і контактно-побутовий.Перший симптом простуды- це відчуття розбитості і втоми.Також, серед ранніх ознак ОРВІ можна..